Vizualizácie


Ponúkame vytvorenie vizualizácie priestoru podľa vašich predstáv v kombinácii s našimi návrhmi. Pomôžeme využiť potenciál vášho interiéru naplno, optimalizovať priestor a jeho funkčné vzťahy. Vyhnite sa neustálemu presúvaniu nábytku, čiastkovým úpravám a riešeniam a predstavte si svoj interiér spolu s nami skôr než sa pustíte do jeho skutočnej rekonštrukcie či úpravy.

Realizácia


Realizáciu chápeme ako komplexnú službu. Vybavíme potrebnú dokumentáciu, vyberieme materiály alebo pomôžeme pri ich výbere, spracujeme objednávky, zabezpečíme montáž či rekonštrukciu, dohliadneme na jej včasný a kvalitný priebeh. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

Kreatívne steny


Viete si predstaviť, že vaše steny nebudú len nudným konštrukčným prvkom ale stanú sa moderným dizajnovým doplnkom vášho priestoru? My áno! Ponúkame vám širokú paletu materiálového spracovania a realizačných techník ktorá vás presvedčí o tom, že nie len obrazy dokážu byť estetickým prvkom vášho domova či kancelárie.
KATALÓG


ŠTRUKTÚRA


KAMENNÁ DYHA


HRDZA


BETÓN


SATÉN


PATINA


WALLPAINTING


KOVOVÝ EFEKT


PIESKOVÝ EFEKTSteny a ich povrchová úprava tvoria neoddeliteľnú súčasť interiérov. Ich vzájomné zladenie prispieva k celkovému pozitívnemu vnímaniu vnútorného priestoru a pocitu z neho. V rámci tejto vnútornej plochy možno určité časti potlačiť a iné zvýrazniť. Takýto výraz či akcent niekedy stene dodá čistý tón, inokedy štruktúra či charakter kontrastného materiálu. Doprajte si takýto doplnok i vo Vašom interiéri.

KONTAKT


T: (+421) 914 274 884

Zimná 61, Spišská Nová Ves

Slovenská Republika

info@interiart.sk

NAVIGÁCIA NA STRÁNKE


Galéria prác

Kreatívne Steny

Kontakt